Diskrétní doprava do 24h

Volejte 608 655 001

Pište na info@e-kondomy.cz

0 Kč
×

Registrace

Vaše údaje

Přihlašovací údaje

Přihlášení

Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Jméno není ve správném tvaru!
Příjmení není ve správném tvaru!
E-mail není ve správném tvaru!
Vyplňte e-mail!
Tento účet již existuje!
Zadejte heslo!
Zadejte platné heslo!
Musí obsahovat minimálně 6 znaků!
Může obsahovat maximálně 16 znaků!
Hesla se neshodují!
Musíte souhlasit s podmínkami!
Zadali jste nesprávné údaje!
Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek
 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek
 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek
 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek
 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek
 • Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek

Bye Bra Neviditelná podprsenka s HEDVÁBNÝMI kryty bradavek

Chcete mít krásná a pevná ňadra i bez kosticové podprsenky? Unikátní neviditelná podprsenka Bye Bra Vám toto přání splní!

Výrobce:

Bye Bra

799 Kč

599 Kč

Skladem - u Vás již 22.10.

Detaily

Chcete mít krásná a pevná ňadra i bez kosticové podprsenky? Unikátní neviditelná podprsenka Bye Bra Vám toto přání splní!

 • Součásti balení je neviditelná podprsenka Bye Bra a krycí nálepky na bradavky
 • Nalepovací podprsenka Bye Bra je zcela průhledná a není tak vidět ani pod přiléhavým a průsvitným oblečením
 • Výborně se hodí dokonce i pod plavky
 • Aplikace je jednoduchá a časově nenáročná - balení obsahuje detailní návod
 • Součástí balení jsou hedvábné krycí nálepky světlé barvy
 • Podprsenka Bye Bra je originálem a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti

Bye Bra je dostupná ve třech velikostech: v košících A-C, D-F a F+. Všechny tři velikosti jsou dostupné s hedvábnými kryty bradavek, nebo se silikonovými kryty bradavek pro vícenásobné použití.

 • Hedvábné kryty bradavek - Tenčí a menší, mají jen 6 cm a nejsou znovu použitelné.
 • Silikonové kryty bradavek - mají průměr 8 cm a jsou omyvatelné (opakovaně použitelné). Pokud je bradavka větší, silikonové lepítko ji naprosto zakryje.

Balení velikosti A-C obsahuje čtyři páry neviditelné podprsenky Bye Bra a čtyři páry hedvábných krytů bradavek
Balení velikosti D-F a F-H obsahuje tři páry neviditelné podprsenky Bye Bra a tři páry hedvábných krytů bradavek

Bye Bra je jednoduché řešení, jak rychle a efektivně zvýraznit ženské poprsí bez potřeby chirurgie, či dokonce bez klasické podprsenky! Bye Bra je vyrobena z ultratenké a pružné samopřilnoucí fólie ve tvaru podkovy, která umožní posunout bradavky směrem nahoru o několik centimetrů. Může se také použít pro korekci nerovností, například v případě, když má žena rozdílný tvar nebo velikost prsů, anebo asymetricky umístěné bradavky.

 • Bye Bra nadzvedá a poskytuje perfektní oporu ňadrům – bez jakéhokoliv prorýsování pod tričkem a je vhodná i pod průsvitné oblečení.
 • Jako součást balení podprsenky Bye Bra jsou navíc hedvábné nálepky na bradavky v tělové barvě nebo látkové se silikonovým proužkem, které je možno opakovaně použít.
 • Bye Bra perfektně drží poprsí minimálně po dobu 8 hodin.
 • Hodí se pod jakékoliv oblečení a do jakéhokoliv počasí.
 • Je voděodolná a proto si jí můžete vzít i pod bikiny.
 • Trpíte na otlaky, odřeniny a málo který materiál Vám je pohodlný? Bye Bra poskytuje komfort, jako byste na sobě neměla podprsenku a přitom nádherně pozvedne i velká prsa velikosti H.
 • Je hypoalergení!
 • Vypadá naprosto přirozeně.
 • Ani na dotek není pod oblečením cítit.
 • Nemusíte se zdržovat praním.
 • Po sundání podprsenku jednoduše „hodíte“ do koše.

BYE BRA – NEVIDITELNÁ PODPRSENKA
Bye Bra je holandská vysoce kvalitní značka založená v roce 2011, jež je k dostání ve stovkách obchodů po celém světě – od svatebních salonů, butiků, po erotické obchody a obchody se spodním prádlem. Bye Bra je příběhem o úspěchu a je to značka, se kterou můžete počítat. Nenechte se zlákat ke koupi podvodných kopií. Opatřete si originál a pomocí unikátní technologie samodržící pásky od společnosti 3M.

Vždy se snažíme poskytovat našim věrným zákazníkům tu nejlepší kvalitu a proto budeme pokračovat ve vývoji naší nabídky i v nadcházejících letech.

Bye Bra je jednoduché řešení, jak rychle a efektivně zvýraznit ženské poprsí bez potřeby chirurgie, či dokonce bez klasické podprsenky! Bye Bra je vyrobena z ultratenké a pružné samopřilnoucí fólie ve tvaru podkovy, která umožní posunout bradavky směrem nahoru o několik centimetrů. Může se také použít pro korekci nerovností, například v případě, když má žena rozdílný tvar nebo velikost prsů, nebo asymetricky umístěné bradavky. Bye Bra nabízí speciální technologii 3M hmoty, která se používá i ve zdravotnictví a je proto naprosto bezpečná pro použití. Totéž se zdaleka nedá říci o kvalitě čínských podvodných kopií.

Bye Bra nejenže zvedá poprsí a vytváří symetrii, také výrazně zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru její nositelky. Bye Bra také zvyšuje možnosti vašeho šatníku, protože nošení outfitů bez ramínek, se zádovým výstřihem a jiných odvážných kreací je s ní najednou překvapivě jednoduché a pohodlné.

Nezapomeňte, že Bye Bra je voděodolná, takže si ji můžete pohodlně obléknout i pod plavky, dokonce pod bikini!

Bye Bra prsa navíc zpevní, takže se s ní CÍTÍTE naprosto přirozeně a vypadají tak i vaše prsa. Prsa mají pod oblečením volnost pohybu, ale vy se už nemusíte trápit otravnými ramínky a sponami, protože Bye Bra umožňuje vyrazit si sebevědomě a bez podprsenky!

Užijte si ten pocit!

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY BYE BRA

»NENÍ TO HAZARD SE ZDRAVÍM?
Ne, není. Výrobek prošel následujícími testy:

Chemické testy – Určení prodyšnosti pH netkané textilie, určení volného a hydrolyzovaného formaldehydu, identifikace plastů, test cytotoxicity a test určení snášenlivosti s kůží.

Cílem testů bylo určení možných nežádoucích účinků biologických materiálů při styku s kůží. Závěrem provedených testů bylo, že materiály použité při výrobě produktu jsou v rámci bezpečného rozmezí pro lidské zdraví při styku s kůží.

»NENÍ NOŠENÍ BYE BRA NEPOHODLNÉ?
Ne. Bye Bra je nalepovací výrobek vyrobený z termopolyuretanu. Je velmi pružný a měkký, proto se dobře adaptuje na tělesnou teplotu.

»NALEPOVACÍ ČÁST SE ODLEPILA – CO SE STALO?
Před použitím je třeba se ujistit, že prsa jsou suchá a zbavená jakýchkoliv stop po krému a jiné kosmetice. Před použitím musí být vaše prsa zcela suchá. Nechoďte do koupele, či sprchy těsně po použití Bye Bra. I když to tak nemusí vypadat, pokožka není 100% suchá a lepivá část Bye Bra nepřilne tak, jak má. Podobné účinky se projeví i na zpocené pokožce.

»MŮŽE SE BYE BRA ODLEPIT?
Může, pokud ji použijete na mastnou, anebo vlhkou pokožku. Pokud není pořádně nasazena, zůstane přilepena jen chvíli. Pokud však vaše Bye Bra drží několik minut po aplikaci, určitě se pak sama neodlepí.

» NEMOHU ODSTRANIT DOLNÍ KRYT. DĚLÁM NĚCO ŠPATNĚ?
Opatrně odstraňte dolní část papíru podél znázorněné čáry, jinak se bude trhat.

» LEPIVÁ ČÁST VYTVÁŘÍ NA POKOŽCE VRÁSKU – JE TO NORMÁLNÍ?
Ano, toto je zcela normální, dokonce žádoucí. Bye Bra je v podstatě simulace modelování plastických operací prsou / liftingu poprsí. Během skutečné operace se však nežádoucí objem odstraní, což se pochopitelně při použití Bye Bra neděje.

Bye Bra nabízí silikonové kryty bradavek, jakož i hedvábné kryty bradavek (ne však průměrné silikonové kryty, které vám nabízejí všude na internetu, ale vysoce kvalitní a znovupoužitelné kryty bradavek!) Může vás tedy zajímat, proč Bye Bra nabízí obě možnosti. Protože každé ženské poprsí je jiné. Malé bradavky, velké bradavky, menší dvorce, větší dvorce, atd.. Hedvábné kryty bradavek jsou lehčí, menší (6 cm) a nemohou být použitelné znovu. Lepidlo a materiál je určen na jedno použití. Proto jsou méně viditelné například v saténových šatech, ve kterých mohou být větší silikonové kryty víc patrné.

Naše silikonové kryty bradavek jsou o něco větší (8 cm) a lze je použít víckrát. Pokud potřebujete kryty bradavek častěji, doporučujeme vám Bye Bra se silikonovými kryty bradavek. V případě, že je vaše bradavka, nebo dvorec větší než běžný průměr, doporučujeme také Bye Bra se silikonovými kryty bradavek, protože tento typ lépe pokryje dvorec a bradavku, rovněž má větší plochu pro uchycení na pokožku. Nelze však říci, že některý typ je lepší – záleží zcela na preferencích zákaznice.

» K ČEMU SLOUŽÍ TY KVÍTKY V BALÍČKU?
Při nošení Bye Bra se vám může stát, že vaše bradavky ztvrdnou. Jelikož nemáte na sobě podprsenku, může být viditelnost tohoto efektu společensky nevhodná. V každém balení Bye Bra proto najdete grátis přiložené „kytičky“ z delikátního materiálu, které můžete použít na oblast bradavky a dvorce.

»MŮŽU SE S BYE BRA KOUPAT?
Samozřejmě, a nejen to! Bye Bra se osvědčila také při saunování, protože drží dokonale.

» JAK DLOUHO MOHU MÍT BYE BRA NA PRSOU?
Výrobce doporučuje 12 hodin. My doporučujeme 8 hodin. Je ale důležité poznamenat, že tělesná teplota ovlivňuje lepivost přilnavých částí, které časem vysychají a proto, čím déle Bye Bra máte na sobě, tím silněji přilne k tělu. Proto může být její pozdější odstraňování nepříjemným zážitkem. Do 12 hodin po aplikaci odstraňte celou lepivou část, protože se oficiálně nedoporučuje delší jednorázové použití.

»JAK SI BYE BRA ZLOŽIT – BOLÍ TO?
Pokud si výrobek budete snímat uvědoměle, proces nebolí. Nikdy nepoužívejte systém „rychlého tržení“, neboť se nejedná o obyčejnou náplast. Začněte v kterémkoliv z okrajů Bye Bra a jemně výrobek odlepte. Tento způsob je jednoduchý a nedoprevázelo ho žádné nepohodlí. Takže, ještě jednou: pomalu, jemně a opatrně.

» MOHU BYE BRA NOSIT OPAKOVANĚ?
Ne, není to možné. Technicky to není možné. Po jednom použití materiál přestane být lepivý.

»LZE BYE BRA VIDĚT PŘES OBLEČENÍ?
Ne: výrobek se sestává z velmi jemného materiálu, jež běžně není vidět přes oblečení.

» BUDOU MÍT PRSA PO ODSTRANĚNÍ STEJNÝ TVAR, JAKÝ MĚLY PŘED POUŽITÍM BYE BRA?
Ano, prsa se navrátí do původního tvaru.

 

Další informace

Napište vlastní recenzi

Můj košík

Přidejte si do košíku zboží, které chcete koupit.