×

Registrace

Vaše údaje

Přihlašovací údaje

Přihlášení

Vyplňte jméno!
Vyplňte příjmení!
Jméno není ve správném tvaru!
Příjmení není ve správném tvaru!
E-mail není ve správném tvaru!
Vyplňte e-mail!
Tento účet již existuje!
Zadejte heslo!
Zadejte platné heslo!
Musí obsahovat minimálně 6 znaků!
Může obsahovat maximálně 16 znaků!
Hesla se neshodují!
Musíte souhlasit s podmínkami!
Zadali jste nesprávné údaje!

Reklamace a vrácení zboží

Výměna zboží za jinou velikost nebo jiné zboží

Neodhadli jste velikost nebo jste špatně vybrali? V 14denní lhůtě od nákupu můžete zboží bezplatně vyměnit, navíc Vám jej zašleme zcela zdarma, uhradíte pouze rozdíl v ceně produktů.

Z hygienických důvodů a ze zákona nelze vracet nebo měnit spodní prádlo, intimní erotické pomůcky, audiovizuální nosiče, knihy a časopisy.

Zboží musí být samozřejmě nepoužité, nepoškozené a kompletní v původním obalu, aby byl možný jeho další prodej.

Nepoužité zboží v neporušeném originálním obalu nám prosím zašlete doporučeně, nikoliv však na dobírku, zpět na naši adresu spolu s fakturou a průvodním listem, kde nám uvedete za jaké zboží chcete zaslané zboží vyměnit.

Odstoupení od kupní smlouvy v 14denní lhůtě

Ze zákona můžete odstoupit od kupní smlouvy v 14denní lhůtě od převzetí zboží. Z hygienických důvodů a ze zákona nelze vracet nebo měnit spodní prádlo, intimní erotické pomůcky, audiovizuální nosiče, knihy a časopisy. Zboží musí být samozřejmě nepoužité, nepoškozené a kompletní v původním obalu, aby byl možný jeho další prodej.

Nepoužité zboží v neporušeném originálním obalu nám prosím zašlete doporučeně, nikoliv však na dobírku, zpět na naši adresu spolu s fakturou a průvodním listem, kde nám uvedete číslo účtu, na který Vám vrátíme peníze.

Využít můžete i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete zde.

Reklamace

Děláme vše proto, abychom měli v naší nabídce jen to nejkvalitnější zboží. Na všechno zboží máte u nás záruku 2 roky od zakoupení. Pokud se něco během této doby porouchá, zašlete nám zboží doporučeně, nikoliv však na dobírku, zpět na naši adresu spolu s fakturou a průvodním listem, kde uvedete o jakou poruchu se jedná.

Využít můžete i vzorový reklamační formulář, který naleznete zde.

Naše Adresa

Czech Healthcare s.r.o.
Za Farou 49
66441 Troubsko
tel: 608 655 001

Zboží na vrácení, výměnu a reklamaci doporučujeme poslat Českou poštou nebo kurýrem (PPL, GLS,..). Nedoporučujeme nám zboží zasílat Zásilkovnou, protože Zásilkovna má občas problém nám zásilku doručit.

Reklamace a vrácení nebo výměnu zboží řešíme v co nejkratším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů dle podmínek reklamačního řádu. Přesný termín vyřízení Vám bohužel nejsme schopni sdělit předem.

Můj košík